قوانین سایت

قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کیس ناب و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است .

فروشگاه کیس ناب ممکن است قوانین خود را زمانی تغییر دهد و مشتریان باید موظف به بررسی و پذیرش تغییرات جدید باشند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

قوانین فروشگاه کیس ناب به مشتریان اطمینان می‌دهد که حقوق و منافع آنها محفوظ میباشد و اطلاعات کاربر تنها شرایطی را برای مراحل خرید، پرداخت، ارسال، و  پشتیبانی ایجاد می‌کند.

تمامی محتوای سایت کیس ناب اعم از محصول ، لوگو ، علائم تجاری ، قیمت محصول ، تصاویر و محتوای تولید شده جزئی از اموال فروشگاه ما محسوب می‏‌شود و نشر محتوا در انحصار فروشگاه کیس ناب و  

 هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی این گروه محفوظ می‏‌دارد.

روزهای کاری فروشگاه کیس ناب  از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی است و تمامی سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می‌‏شوند.

کیس ناب به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما  از ساعت 11 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی کیس ناب ثبت شده و فروشگاه اینترنتی کیس ناب به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا سفارش را در  مکان و زمان معین شده تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

 ثبت نام در سایت قبل از ثبت هرگونه سفارش ( از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ) ، الزامی میباشد. ثبت سفارش به منظور آگاهی و پذیرفتن قوانین بوده است لزا مشتری لازم است این قوانین را قبل از ثبت هرگونه سفارش با دقت مطالعه کرده باشد و در صورت موافق بودن با قوانین سفارش خود را ثبت کند.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش و پیش از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه : هرگونه اشتباه در سفارش مدل ، رنگ و غیره محصول و تطابق نداشتن آن با محصول مورد نظر به عهده مشتری بوده و سایت کیس ناب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد لزا در هنگام سفارش از  درست بودن اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید.